Co na spolupráci říkají partneři?

Jsem velice příjemně překvapená z naší spolupráce. Popravdě řečeno, po různých peripetiích s grafiky jsem takový přístup ani nečekala. Pan Bohuslav je člověk na svém místě. Má skvělou fantazii, grafické návrhy připravil přesně tak, jak jsme si představovali a to vše ve velmi krátkém časovém horizontu. Komunikuje rychle a věcně. Po finálovém odsouhlasení nám nabídl služby tisku, čímž nám velice zjednodušil práci. Budu se moc těšit na další spolupráci.

Mgr. Tereza Lukáčová

Archer Reality s.r.o.

Bohouše jsme oslovili na začátku našeho podnikání ohledně přípravy konceptu designu našich čokolád. Hledali jsem designéra se zaměřením a zálibou v minimalismu. Spolupráci s Bohoušem si nemůžeme vynachválit. Dbá na dodržení dohodnutých termínů, často ale výstup dodá ještě dříve. Je vidět, že nad prací do detailu přemýšlí. Při výběru pro nás bylo důležité, že je schopný s námi spolupracovat i na online designu obecně. Jsme tak schopni vše řešit s jedním designérem na pravidelné a dlouhodobé bázi. Pokud hledáte skvělého člověka na design, právě jste našli!

Čokoláda BoMo

Spolupráce s Bohoušem je rychlá, profesionální a vždy ve kvalitě, kterou jsme požadovali. Můžu určitě doporučit!

Tereza Texl

Marketing Manager v Investown.cz

Mohu pouze doporučit. Velice kvalitní práce, dodržené termíny a super domluva.

Filip Krivčík

filipkrivcik.cz

Dobré nápady, cit pro estetiku, pružnost při nenadálých zakázkách i snaha vyjít vstříc a najít řešení při ne vždy přesných zadáních a požadavcích. K tomu výborná komunikace. Spolupracovat s Bohuslavem Poláčkem je bez nadsázky dobrým rozhodnutím.

Karel Kapinus

Chillicom s.r.o.

Jsem velice příjemně překvapená z naší spolupráce. Popravdě řečeno, po různých peripetiích s grafiky jsem takový přístup ani nečekala. Pan Bohuslav je člověk na svém místě. Má skvělou fantazii, grafické návrhy připravil přesně tak, jak jsme si představovali a to vše ve velmi krátkém časovém horizontu. Komunikuje rychle a věcně. Po finálovém odsouhlasení nám nabídl služby tisku, čímž nám velice zjednodušil práci. Budu se moc těšit na další spolupráci.

Mgr. Tereza Lukáčová

Archer Reality s.r.o.

S panem Poláčkem spolupracujeme již delší dobu a jsme se vzájemnou spoluprací velmi spokojeni. Pan Poláček je flexibilní, vstřícný a má estetické oko, takže vždy naše návrhy či přání ztvární mnohem lépe než byla naše původní představa. Komunikace s ním je vždy příjemná a velmi si ceníme přístupu, kdy je v jeho zájmu hlavně klientova spokojenost. Tedy doporučujeme všemi deseti.

Veronika Blížkovská

CEEC Research s.r.o.

Pan Poláček nám doručil logo, které vystihovalo přesně to, co jsme chtěli a potřebovali. Spolupráce byla rychlá a velmi efektivní. S výsledkem jsme víc než spokojeni.

Marek Pavlůsek

Let There Be Ads

Bohuslav Poláček dodržuje domluvené termíny a dodává výstupy v požadované kvalitě. Na čem se domluvíme, to platí, což je v tomto oboru ceněná vlastnost. Mohu jej doporučit.

Martin Čepička

jednatel, Kreativní bublina s.r.o.

Pan Poláček pro nás připravuje veškerou grafiku, od samolepek na dveře, přes ceníky až po plakáty na naše různé akce, jsme s ním velmi spokojeni, dodržuje dohodnutý termín a vždy se s ním dají domluvit jakékoliv úpravy, aby návrhy byly dle našich představ.

Hospoda Dobré

S panem Poláčkem jsem velmi spokojen. Rychle komunikuje, dokáže spolupracovat i s externím týmem. Dokáže dodat požadované materiály v překvapivě rychlém čase. Umí pochopit i neobvyklé obory jako je dopravní inženýrství (to byl můj případ). Určitě spolu ještě budeme spolupracovat.

David Kolínský

dopravní inženýr

Se spoluprací s panem Poláčkem jsme nadmíru spokojeni. Velmi rychle komunikuje, drží dohodnuté deadliny, je schopen vyjít vstříc a dodat práci ve velmi krátkém čase, a to vše hlavně ve vysoké kvalitě! Nad věcmi přemýšlí a má opravdu cit pro grafiku. Takže doporučujeme, určitě budete spokojeni jako my.

Eliška R.

marketingová agentura Performio

Spolupráce s panem Poláčkem je pro naši společnost od začátku radost. Jeho ochota, rychlost a designová nápaditost je pro nás na vysoké úrovni a proto mohu jeho služby jen doporučit.

Dominik Janda

DJ7 s.r.o.

Pana Poláčka mohu vřele doporučit. Snaží se nalézat originální řešení, pružně komunikuje a dodržuje domluvené termíny.

Daniel Záblacký

Vinařství Záblacký

Bohouš je profík a to nejen výstupem své práce v podobě precizního designu, ale nelze vytknout ani komunikaci, dodržování termínů a drive, který se jen tak nevidí.

Jiří Langer

www.realness.cz

Perfektní spolupráce, velmi rychlá reakce a hlavně hromada dobrých nápadů. Prostě člověk na svém místě. S panem Poláčkem plánujeme dlouhodobou spolupráci. Prozatím jsem realizovali grafiku firemního stanu a firemní prezentaci.

Jan Sedláček

jednatel, Maho Profi s.r.o.

Pan Poláček je profesionál každým coulem. Komunikovat s ním je radost. Dodržuje termíny, rychle a věcně reaguje, jeho nápady jsou kreativní. Určitě s ním budeme spolupracovat i nadále.

Petra Jarošová

product manager, krmivo AnimALL

Bohuslav Poláček se zúčastnil (námi) vyhlášené soutěže na redesign loga našeho e-shopového projektu MOTOPRINT. Mezi mnoha návrhy různé kvality i provedení vynikl Bohuslavův návrh svou čirou jednoduchostí, ale zároveň promyšlenou koncepcí. Přestože naše představa o logu se zprvu ubírala zcela jiným směrem, jeho návrh se nám tolik líbil, že nás posunul v náhledu na celou další strategii komunikace značky. Nejen proto jsme se také rozhodli s panem Poláčkem dále spolupracovat na dalších projektech a dílčích grafických pracích. I pro jeho spolehlivost a flexibilitu vřele doporučujeme i ostatním.

Petr Hovorka

jednatel Printrinity s.r.o.

Skvělá spolupráce s panem Poláčkem, profesionální přístup, empatie, dodržuje dohodnuté termíny, doporučuji.

Lubomír Kuchař

S průběhem – a hlavně výsledkem – jsem velmi spokojen. Doporučuji. :-)

Hynek Olchava

jednatel WebConsult.cz

Pan Poláček je ochotný, rychlý… profesionál v oboru. Moc nám pomohl. Je vidět, že nad prací přemýšlí v širším kontextu. Vřele doporučuji!

Ondřej Lafek

UX Designer