Jsem Bohouš Poláček, grafický designer se vším všudy. Přes 5 let tvořím promyšlené vizuální prezentace firem, startupů a živnostníků. Takových, kteří ví, že kvalitní grafický design je nezbytná součást úspěšného marketingu.

Klienty doprovázím celým procesem zakázky a průběžně spolupracuji s kodéry a dalšími kreativci.

Jsem Bohouš Poláček, grafický designer se vším všudy.

Dělám věci po svém...

Zaměřuji se na vizuální styly, webdesign a tiskoviny (se zařízením tisku). Navrhnu vám logo, logomanuál, pomůžu s kampaní na Skliku, Google Ads, sociálními sítěmi, vytisknu tiskoviny a navrhnu web se zařízením implementace. Zkrátka tvořím kompletní vizuální identitu.

Projekty, které mě umí vzít za srdce

Startupy

Miluji pokrok a spolupráce se startupy mě nabíjí. Těžkopádné schvalování procesů není nic pro mě. Baví mě podílet se na zajímavých projektech, které jdou na věci od lesa.

Sport

Bez něho to nejde. Sám aktivně sportuji a „hackuji“ své tělo na maximální produktivitu. Proto fandím spolupráci s brandy, kde jde přímo o sport nebo třeba o sportovní výživu.

Stavebnictví

Preferuji promyšlené technické tvary a křivky, kde každý prvek dává dokonalý smysl. Jako stavaři pracují s přesností, tak já přistupuji k zakázkám. Souzním s jejich precizností.

Gastro

Jako zapálený gurmet „žeru“ spolupráci s restauracemi, tvůrci dobrot (včetně tekutých) a také s e-shopy – ať jde o prémiové pralinky, nebo poctivé uzeniny.

Průběh zakázky

Tvorba zadání

Probereme, jaký cíl má grafika (s)plnit, co ne/máte a co je potřeba vytvořit. Navrhnu přibližnou kalkulaci a termín dodání prvních podkladů. Po odsouhlasení fakturuji 50% zálohu.

Rešerše + moodboard

Důkladně prostuduji vaši konkurenci a v podobě moodboardu sesumíruji vizuální řeč lokálních i zahraničních tvůrců, abychom našli vaši originální cestu.

První návrhy

Když už přesně víme, co chceme a jak to budeme komunikovat, pouštím se do tvorby 2–3 konceptů nového designu. Z nich dopracuji vašeho favorita do dokonalé podoby.

Finální výstupy

Po odladění detailů dodám domluvené výstupy. Ať jde o tisková data pro tiskárnu, logomanuál, nebo přístupy do zdroje webdesignu.

Hodinová sazba a ceny

Hodinová sazba

750–850 Kč

Logo a vizuální styl

17 000–30 000 Kč

Webdesign a web development

25 000–50 000 Kč

Uváděné ceny jsou orientační a bez DPH.

Měsíční předplatné

Standard

Jeden požadavek najednou.
Průměrná doba dodání 2 dny.

23 900 Kč/měsíc

bez DPH

1 realizovaný požadavek v jednu chvíli

Neomezený počet značek (ocení např. agentury)

Neomezený počet zadavatelů

Neomezené licence fotografií na Shutterstocku

Chci předplatné Standard

Plus

Dva požadavky najednou.
Průměrná doba dodání 2 dny.

34 900 Kč/měsíc

bez DPH

2 realizované požadavky naráz

Neomezený počet značek (ocení např. agentury)

Neomezený počet zadavatelů

Neomezené licence fotografií na Shutterstocku

Chci předplatné Plus

Extra

Nevejdete se do škatulek a chcete individuální předplatné? Ozvěte se mi a připravím vám nabídku přímo pro vaše potřeby.

Chci individuální předplatné

Proč chtít měsíční předplatné

Pro koho je měsíční předplatné ideální?

Pro společnost nebo agenturu, která nemá dost práce pro in-house grafika, ale potřebuje pravidelně odbavovat grafické zakázky.

Proč se mi  měsíční předplatné vyplatí?

S ním můžeme vy i já lépe držet cashflow na každý měsíc a odbavovat zakázky systematicky. Po letech v branži už nevidím takový smysl v hodinové sazbě, ale v hodnotě dodání a předvídatelnosti ceny. Výši předplatného si vyberete podle množství svých požadavků a oproti hodinové sazbě víte přesně, kolik vás bude měsíčně grafika stát – získáte podobný benefit jako mít in-house grafika, jen za výhodnější cenu.

Je nějaký limit na počet mých požadavků?

Jakmile se domluvíme na předplatném, můžete do fronty přidávat nespočet požadavků. Já je doručím jeden po druhém podle domluvené doby dodání. V případě balíčku Plus pracuji na 2 požadavcích najednou, tj. zvládneme zpracovat dvojnásobné množství práce za stejný čas.

Jak rychle dostanu design?

V průměru je většina požadavků dokončena za 2 pracovní dny nebo méně. V případě předplatného Plus pracuji na dvou naráz, další dokončím v rámci následující fáze (dalších 2 dnech). Složitější požadavky (logo, vizuální styl, webdesign) budou trvat déle – vždy však dle naší domluvy na startu.

Co když nebudu mít na další měsíc dost práce?

Žádné drama. Pokud budete předem vědět, že následující měsíc nebudete mít na mě dost požadavků, můžeme cyklus pozastavit a fakturovat formou hodinové sazby.

Kdy mohu předplatné zrušit?

Předplatné můžete zrušit před začátkem fakturace, tedy k poslednímu dni v měsíci, který budeme fakturovat.

Co když mi nebudete schopný dodat své služby?

Ano, nejsem robot (ani Bůh). Pokud onemocním nebo budu na dovolené, získáte slevu úměrnou počtu dnů na následující měsíc.